xxxsextres

freepornvideosite

xnxxvid

pakiet basic title
W ramach pakietu możliwy jest udział we wszystkich częściach Forum Pracodawców, w tym rozłożenie stanowiska swojej Firmy podczas części targowej Forum Pracodawców na jednym ze stoisk oznaczonych na planie stanowisk jako kategoria „B”.
Ponadto przy stoisku można rozwiesić swój baner lub roll-up, a także zaprezentować krótką prezentację multimedialną w auli. Pakiet Basic daje także dostęp do portalu Prace Dyplomowe umożliwiającego zgłaszanie tematów projektów inżynierskich i prac magisterskich.

Chcemy jednoznacznie zaznaczyć naszą otwartość na współpracę z przemysłem, dlatego też udział w Forum Pracodawców w ramach niniejszego pakietu jest całkowicie bezpłatny.


Opłata za pakiet: 0 zł / rok

pakiet basic tab

 

 

pakiet adv title
Pakiet zawiera w sobie wersję BASIC, dodatkowo można zajmować stanowiska oznaczone na planie kategorią „A”.
W ramach pakietu Advanced otrzymają Państwo pełny dostęp do portalu Forum Pracodawców, który umożliwia zamieszczenie danych o firmie w Katalogu Firm oraz wprowadzanie ogłoszeń dotyczących staży, praktyk czy ofert pracy. Logo Państwa Firmy będzie widniało na stronie naszego portalu z odnośnikiem do strony Firmy. Portal będzie promowany wśród studentów i pracowników Wydziału.
Ponadto w ramach pakietu oferujemy Państwu możliwość pozostawienia roll – up’u lub banera reklamowego swojej Firmy wraz ze stojakiem na ulotki/broszury/oferty staży/pracy, który będzie rozlokowany w punkcie centralnym na Wydziale AEiI Politechniki Śląskiej. Oferta marketingowa będzie aktualna do końca czerwca 2015r.


Opłata za pakiet: 500 zł / rok

pakiet adv tab

 


pakiet premium title
Pakiet zawiera w sobie wersję ADVANCED, ponadto oferta marketingowa dotycząca pozostawienia roll-up’u będzie aktualna do marca 2016r. z wyłączeniem okresu wakacyjnego (VII-VIII 2015r.).
W ramach pakietu oferujemy Państwu również, możliwość wyświetlania filmu, prezentującego zakres działalności Państwa Firmie. Video powinno zostać przygotowane bez ścieżki dźwiękowej a długość nieprzekraczającej 4 minut. Film będzie wyświetlany na telewizorach, umieszczonych w dwóch Centralnych punktach budynku Wydziału AEI/ Wydziału. Film będzie wyświetlany 1 na godzinę między 8.00 a 18.00 w okresie do marca 2016r. Istnieje możliwość zmiany filmiku raz w miesiącu.


Opłata za pakiet: 1000 zł / rok

 pakiet premium tab

 

Ulotka reklamowa: