Drukuj

 logo_2018.png

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w kolejnym spotkaniu pracowników i studentów Wydziału Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej z Pracodawcami, w ramach organizowanego już po raz siódmy wydarzenia Forum Pracodawców, które odbędzie się 12 kwietnia 2018r. na Wydziale AEiI, przy ul. Akademickiej 16 w Gliwicach.

W ramach organizowanego wydarzenia zachęcamy do zaprezentowania studentom naszego Wydziału, oferty obejmującej staże i praktyki, dodatkowo zachęcamy do przedstawienia warunków umożliwiających realizację prac dyplomowych oraz indywidualnego rozwoju personalnego.

 
Serdecznie zapraszamy do udziału w niniejszym wydarzeniu oraz prosimy o potwierdzenie uczestnictwado dnia: 16.03.2018r. poprzez Formularz Rejestracyjny.

W razie pytań lub wątpliwości bardzo prosimy o kontakt telefoniczny z panią Bernadetą Bonio tel: 32 237-18-74 kom: 782-220-268 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 


pasek dolny 2017.png