pasek logo2019.png

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w kolejnym spotkaniu pracowników i studentów Wydziału Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej  z Pracodawcami, w ramach organizowanego już po raz ósmy wydarzenia Forum Pracodawców 2019, które odbędzie się 21 marca 2019r. na Wydziale Automatyki, Elektroniki i Informatyki, przy ul. Akademickiej 16 w Gliwicach.


W ramach organizowanego wydarzenia zachęcamy do zaprezentowania studentom naszego Wydziału, oferty obejmującej staże i praktyki, dodatkowo zachęcamy do przedstawienia warunków umożliwiających realizację prac dyplomowych oraz indywidualnego rozwoju personalnego.

 

Juz niedługo na naszej stronie pojawi się Formularz Rejestracyjny umożliwiający zgłoszenie uczestników wydarzenia. W razie pytań lub wątpliwości bardzo prosimy o kontakt telefoniczny z panią Moniką Kwoką Prodziekan ds. Współpracy z Otoczeniem Społeczno-Gospodarczym.

tel: 32-237-1949  MTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.